Uw sales team

Johan Bosma

Jeroen Oerlemans

Tim Schultz

 Johan Bosma  Jeroen Oerlemans  Tim Schultz
Uw specialist voor:

LEXAN™ polycarbonaat, Sign & Display en Inkjet-materialen

 

Telefoon:  +31 228 350 071

E-mail: johan.bosma@sabic.com

Uw specialist voor:

LEXAN™ polycarbonaat, (hard gecoat) Polyester & Plexiglas film

 

Telefoon:  +31 228 350 074

E-mail: jeroen.oerlemans@sabic.com

Uw specialist voor:

LEXAN™ polycarbonaat, Industriële  Tapes, Kapton®, FEP en PVDC film

 

Telefoon:  +31 228 350 072

E-mail: tim.schultz@sabic.com

Arjen Stoffelsma

Bob Ruland

Stephan Koerhuis

 Arjen Stoffelsma  Bob ruland  Stephan Koerhuis
Uw specialist voor:

LEXAN™ polycarbonaat en loonverwerking

 

Telefoon: +31 228 350 073

E-mail: arjen.stoffelsma@sabic.com

Uw specialist voor:

LEXAN™ Tapes / Zelfklevend

 

 

Telefoon:  +31 6 5335 3422

E-mail: bob.ruland@sabic.com

Uw specialist voor:

Sign & Display en Inkjet-materialen

 

 

Telefoon:  +31 6 2398 0935

E-mail: stephan.koerhuis@sabic.com


 
Copyright © 2013 - 2019 SABIC